úvod
O nás
Kontakty
Produkty
Servis
Download
Reference
 
DIVADLA KULTURNÍ DOMY TOURING KINA
           
Kulturní domy

Nabízíme vypracování studie i projektu pro rekonstrukci technologie scénického osvětlení a ostatních jevištních technologií. Následnou realizaci jsme schopni provést od výroby stmívačů, výroby rozvaděčů scénických technologií, montáže kabelových tras, položení kabelů, dodávky reflektorů i osvětlovacích pultů renomovaných výrobců.

Stmívací technika a příslušenství
Pro potřeby kulturních zařízení nabízíme realizaci rekonstrukce stmívací technologie dvěma způsoby. První možností je osazení stacionární rozvodny se stmívači v podobě zásuvných modulů o výkonu 2,3kW nebo 5kW a plně digitálním řízením nebo rozvaděče v nástěném provedení s plně digitálním řízení (viz. rubrika Stacionární regulace). Druhou možností je použití touringových stmívacích racků, které lze v případě potřeby použít i k zájezdovým účelům (viz. rubrika Touring regulace). Ideálním řešením ovšem zůstává osazení stacionární rozvodny a touringové racky pouze pro zájezdové účely.

Jevištní technologie
Nabízíme výrobu rozvaděčů jevištní technologie (ovládání hlavní a maskovací opony, pracovní osvětlení, hledištní osvětlení, ovládání tahů apod.), a to od fáze projektu přes výrobu technické dokumentace až po oživení celého zařízení a zaškolení obsluhy.

přejdi do sekce
Stacionární regulace
Touring regulace
Příslušenství
Hledištní regulace