úvod
O nás
Kontakty
Produkty
Servis
Download
Reference
 
DIVADLA KULTURNÍ DOMY TOURING KINA
           
Divadla
Nabízíme vypracování studie i projektu pro rekonstrukci technologie scénického osvětlení a ostatních jevištních technologií. Následnou realizaci jsme schopni provést od výroby stmívačů, výroby rozvaděčů scénických technologií, montáže kabelových tras, položení kabelů, dodávky reflektorů i osvětlovacích pultů renomovaných výrobců.

Stmívací technika a příslušenství
Nabízíme realizaci rekonstrukce stmívací technologie systémem stacionárních rozvaděčů s plně digitálním řízení a se stmívači 2,3kW a 5kW formou zásuvných modulů - TSX modular-system. Vylepšenou verzí je varianta se zpětnou diagnostikou a vzdálenou správou celé rozvodny - TSX modularsystem AF. Tento systém spočívá v tom, že všechny řídící jednotky komunikají přes síťové rozhraní s počítačem v kabině osvětlovače. Díky tomu má obsluha okamžitý přehled o případných poruchách systému - vyražený jistič, prasklá žárovka. Druhou funkcí je možnost nastavení parametrů každého okruhu pohodlně a hlavně rychle z řídící kabiny. Ovládání lze provádět klasicky pomocí myši a klávesnice, ale pro větší komfort a úsporu místa dodáváme dotykový LCD monitor - touchscreen. Tento systém je naší "vlajkovou lodí" a novinkou z přelomu roku 2005/2006 a v letošním roce jsme doposud realizovali 2 významné instalace:
Laterna Magica Praha - 245 stmívaných okruhů
Hudební divadlo Karlín - 340 stmývaných okruhů
Dále nabízíme pro menší scény rozvaděč nástěného provedení o výkonu 1,2kW na okruh, pro zájezdové účely širokou škálu přenosných stmívacích racků v 19'' provedení včetně veškerého příslušenství.

Jevištní technologie
Nabízíme výrobu rozvaděčů jevištní technologie (ovládání hlavní a maskovací opony, pracovní osvětlení, hledištní osvětlení, ovládání tahů apod.), a to od fáze projektu přes výrobu technické dokumentace až po oživení celého zařízení a zaškolení obsluhy.

přejdi do sekce
Stacionární regulace
Touring regulace
Příslušenství
Hledištní regulace