úvod
O nás
Kontakty
Produkty
Servis
Download
Reference
 
DIVADLA KULTURNÍ DOMY TOURING KINA
                           
    Produkty - touring regulace
   
TSX rack 12\1,2kW TSX rack 12\2,3kW
  TSX rack     TSX rack  
Stmívací jednotky v 19'' provedení splňující současné nároky na funkci stmívacích zařízení i nejnovější technické normy. Moderní plně digitální řídící jednotka TSC 12 řízená dvěma procesory zajišťuje maximální komfort a jednoduchost obsluhy a zároveň umožňuje přístup k množství nastavitelných parametrů. Na displeji řídící jednotky je zobrazována aktuální výstupní hodnota všech kanálů, napětí jednotlivých fází a teplota celého systému. TSC 12 umožňuje např. výběr z 11 přednastavených křivek, přiřazení jakékoliv DMX adresy kterémukoliv stmívači (PATCH), nastavení teploty, která bude nadále udržována, blokování jednotky heslem apod. Určení pro zájezdové účely i pevné instalace pro malé divadelní scény, kluby, víceúčelová kulturní zařízení, TV studia.
 
TS rack 12\1,2kW TS rack 12\2,3kW
  TS rack     TS rack    
 
TS rack 6\2,3kW
       

Stmívací jednotky v 19'' provedení určené pro zájezdové účely i pevné instalace pro malé divadelní scény, kluby, víceúčelová kulturní zařízení, TV studia. K zařízení je možno připojit 12 okruhů o zátěži 1,2 kW respektive 2,3kW nebo 6 okruhů o zátěži 2,3kW na jeden okruh. Silové výstupy na multikonektory Wieland 16 pol. nebo na zásuvky 230V/16A. Řízení se provádí digitálním signálem DMX 512 nebo pomocí analogového napětí 0–10 V. Možnost spuštění testovacího programu pomocí DIP přepínače. Stmívač umožňuje nastavení předžhavení pro prodloužení životnosti žárovek a nastavení dvou křivek náběhu a doběhu – lineární a kvadratická.

 
Mini-PACK 4x1kW
Mini-PACK je osazen stmívacími jednotkami, které umožňují připojení čtyř samostatně ovládaných světelných okruhů do zátěže 1 kW na jeden okruh. Řízení se provádí protokolem DMX 512. Silové výstupy na zásuvky nebo konektor Wieland 16 pol. Stmívací zařízení disponuje vstupním i výstupním XLR5 konektorem pro připojení řídícího DMX signálu. Jištění jednotlivých okruhů se provádí pomocí sklopojistky F5A, výstupní úroveň jednotlivých kanálů je signalizována pomocí LED diod. Nastavení počáteční adresy se provádí DIP přepínačem. Stmívač je určen k zavěšení na kulatinu o průměru 57 mm (jevištní tah, hledištní konzoly apod.). Velkou výhodou zařízení je jednofázové napájení (připojí se na zásuvku 220V/16A) a pasivní chlazení výkonové části (odpadá ventilátor). Použití pro zájezdové účely i pevné instalace pro malé divadelní scény, kluby, víceúčelová kulturní zařízení, TV studia.
   
TS dimmer
TS dimmer
TS dimmer 1\1,2 kW umožňuje připojení zátěže do maximálního výkonu 1,2 kW. Ovládání se provádí pomocí otočného potenciometru. Silový výstup na zásuvku 230V/16A. Jištění se provádí pomocí sklopojistky F5A. Stmívač je určen například pro sledovací reflektory aj., možno dodat včetně speciálně upraveného a vyváženého reflektoru Selecon. ( Velkou výhodou zařízení je jednofázové napájení (připojí se na zásuvku 220V/16A) a pasivní chlazení výkonové části.